Novinky


 
Už v tom zase lítám............ Gagarin
Jen pockej zajici................ Jan Palach
Nedelej mrtveho brouka......Yoko Ono
Zase na tahu..................... Kasparov
Je poradne nafoukana........ Hrabe Zeppelin
Melu patou pres devatou.... Beethoven
Jdi mi k sipku.....................Ruzenka
Na to se podíváme............ Žižka
Jedno oko nezustalo suche.Žižka
Jedno oko nezustalo suche.Kyklop
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 0x
         


 
Co byste neradi slyšeli při operaci
Ha!
Neviděli jste moje hodinky?
To byla včera jízda. Nevzpomínám si, kdy jsem se naposledy tak opil.
Sakra! Strana 47 v příručce chybí!
Tak, a teď to vyfotografujte ještě z téhle strany. To je opravdová hříčka přírody.
Raději to uschovejte. Budeme to potřebovat při pitvě.
Vrať to zpátky! Ošklivý pejsek!
Počkat, jestli je tohle jeho slezina, co jsem to pak uřízl?
Podržte mi tohle... no... tu... věcičku.
Hej, přežil už někdo infúzi 500 ml téhle látky?
Sakra, zase nefunguje světlo...
Za ledviny se platí pěkné peníze. A tenhle chlápek má dvě.
Zůstaňte všichni stát! Ztratil jsem kontaktní čočky!
Můžete někdo zastavit tu tlukoucí věc. Ruší mě to.
Kéž bych si nebyl zapomněl brýle.
No, lidičky, bude to pro všechny z nás zajímavý pokus.
Sestro! To nebyl ten člověk, kterému jsme měli změnit pohlaví...?!
Doufám, že už má nějaké děti...
Jen klid. Myslím, že je to dost ostré.
Sestro, podepsal nám ten pacient souhlas s darováním orgánů?
Proč sis teď vzpomněla, že se chceš rozvést?
HOŘÍ! HOŘÍ! Všichni opusťte sál!
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 3x
         


 
Srovnání aut a nás řidičů

Všichni moc dobre víme, že nejrychlejší auto na svete je Škoda Octavia . Božích blbcu je ale na našich silnicích tolik, že jsem se uvolil venovat svetu malou analýzu aut a jejich ridicu.

Škoda Octavia
Škoda Octavia možná nebyla puvodne koncipována jako nejrychlejší sedan sveta, ale zásluhou pražských ridicu se jím stala. Zvlášt mocná je ve svých rallye variantách pomalovaných nápisy jako "Compex Impex s.r.o. nebo "PC z Prahy , jedeme k vám hned. Tento nekorunovaný král dálnice D1 vždycky uhání ješte o 30 kilometru rychleji, než na kolik jeho motor stací, a to jedine díky superiorite a fantastické aerodynamice registracních znacek zacínajících na A. Ridici AEK, ALA, 1A1 nebo AHU jsou proste lepší než ti ostatní, kterí by se meli zabagrovat na Ostravsku do hlíny a prodat Polsku i s celým krajem. V cem jsou lepší? No napríklad dovedou na dálnici bleskurychle zmenit pruh a skocit pred vás bez bliknutí; to jen tak nejaký dobytek nedokáže. Krome toho, že jsou agresivnejší, jsou i rychlejší. A asi se všichni shodneme na tom, že chlapík, který na rovném úseku jede 140, je mnohem lepší ridic než ten, který se tam plouží 120 km/h.

Peugeot "Tutununu" 206
Všichni dobre víme, že smát se teplým spoluobcanum je neslušné, a tak si na to v príštích minutách dáme pozor. Tohle auto se kupuje kvuli krivkám a ne kvuli tomu, co je uvnitr. Na tom by ješte nebylo nic špatného, horší je, že si to jeho hrdí ridici ne vždy uvedomují.
Hnáni neurcitým pocitem, že mají nový zahranicní vuz a že by to podle toho melo i jezdit, vrhají se mužští majitelé pojízdného bonbónu nezrídka do rychlého pruhu. Pak z toho vznikají takové ty trapné situace typu "já vlastne predjíždet nechtel, já se chtel doleva jen kouknout." Nedá se nic delat, hošové, na dlouhodobý pobyt v levém pruhu samotný design nestací. Je k tomu potreba i nejaký ten moturek, víme, a k moturku i podvozecek. Tututunununu!


Bílá dodávka
Bílá dodávka je pro silnice tím, cím je dámská vložka pro svet. Je to zrejme nutné, ale nenávidíme to. Bílá dodávka (vetšina má tuhle barvu, protože je bez príplatku) vždycky uhání tempem, které naznacuje, že kdyby práve tenhle náklad králícku Azuritu nedorazil do Postoloprt vcas, tak se za Prahou otevre hvezdná brána a masy ještírku sežerou všechny lidi od Nováka dolu. Pro bílou dodávku není jiná bílá dodávka žádný souper. Když už jednou máte Transita, musíte toho noumu v Boxerovi nebo Berlingu predjet za každou cenu, to dá prece rozum. To pak vede k tomu, že dálnicí se rítí jedna bílá dodávka stodesítkou a druhá ji odhodlane míjí v levém pruhu rychlostí o celý pul kilometr vyšší. Mezi Jihlavou a exitem 2 ; Praha Chodov se tohle predjíždení krásne vyrídí a všichni jsou štastní. Když se pak levý pruh konecne uvolní a vy se svým osobákem toho zmetka konecne míjíte, všichni stavební delníci v mikrobusu se krení, lepí kolecka salámu na sklo, mávají rohlíkama a jsou veselí, jak vám to zase nandali.


Vytunený golf
Jestli chcete ukázat svetu, že jste se ucnákem protloukli jako kingové, nemužete to udelat lépe než vytuneným golfem. Každého z nás už jiste neco takového predjelo. Za tajemnými cernými skly (fólie tam nalepil Láda a považte, vyšly na 235 korun) se urcite neskrývá nejaký umolousanec, který si ješte pred peti roky zlomil nos pri ježdení na panelákových schodech, ale sofistikovaný rebel typu Russella Crowea. Ohromné plastové spoilery domácí výroby se otrásají vibracemi, které dodává supersilná audiosoustava znacky AKAI. Puvodne byla zamýšlena jako afrodisiakum na holky z rodinky, ale i když se ukázalo, že pritahuje jen další podobné uhrovaté zoufalce, jako nejcennejší soucástka už v aute zustala. Zvuk je ješte o to krásnejší, že pres celé zadní sklo se táhne nápis Sony Car Audio.


V našem meste jezdí dva takoví elegáni s nádhernými rychlými pruhy, na kterých není skoro vubec videt, že byli vyrobeni v 70. letech a že jsou tedy starší než jejich ridici. A veru že si oba získali obdiv všech spoluobcanu už tím, že pri sobotním závodení na hlavní tríde ze sebe vytáhnou až 90 km/h.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 7x
         


 
Co všechno je na světě možný a hustý

1997 - 1998 Když o tom tak zpětně přemýšlím, asi byla
chyba škrtat tou sirkou. Ale chtěl jsem jenom zachránit křečka," řekl Eric Tomaszewski šokovaným lékařům na oddělení těžkých popálenin nemocnice v Salt Lake City. Tomaszewski a jeho homosexuální partner Andrew Farnum, přezdívaný Kiki, byli do nemocnice přivezeni na pohotovost s těžkými zraněními poté, co se jim jedna milostná seance těžce vymkla z rukou.

Strčil jsem mu prázdnou roličku od toaletního papíru do konečníku
a zasunul do ní našeho křečka Knedlíčka," vysvětloval Tomaszewski.

"Jako obvykle po chvíli Kiki vykřikl 'Armageddon', čímž mi dával
najevo, že dosáhl nirvány. Pokusil jsem se Knedlíčka vytáhnout, ale on nechtěl vylézt, tak jsem nakoukl do trubičky a rozškrtl sirku, protože jsem si myslel, že ho světlo přiláká."

Na tiskové konferenci pak mluvčí nemocnice popsal, k čemu následně došlo.

"Sirka zapálila kapsu střevního plynu v Kikiho tračníku. Plameny
vystřelily z rourky, zapálily panu Tomaszewskému vlasy a způsobily mu těžké popáleniny na obličeji. Zažehly také křečkovi srst a vousky, takže ten se ve strachu pokusil zalézt Kikimu ještě hlouběji do konečníku. To zažehlo ještě větší plynovou kapsu dále ve střevě, která vystřelila hlodavce z kartonové trubičky jako dělovou kouli."

Pan Tomaszewski utrpěl popáleniny druhého stupně a zlomeninu nosní přepážky způsobenou nárazem křečka, zatímco pan Farnum utrpěl popáleniny prvního a druhého stupně v konečníku a dolním střevním traktu.

Křeček Knedlíček bohužel nehodu nepřežil.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 4x
         


 
Hi,
I am an Albanian virus but because of poor technology in my country
unfortunately I am not able to do harm your computer. Please be so
kind to delete one of your important files yourself and then forward
me to other users.
Many thanks for your cooperation!
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 5x
         


Zatrhnout všechny články na stránce a ...                    Zatrzene články eMajlem