Novinky


 
"Co dělá váš manžel?"
"Leží v nemocnici."
"A na co si stěžuje?"
"Na nedostatek piva."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 0x
         


 
Supermuž letí nad New Yorkom a vidí zázracnou ženu, jak leží na balkóne s roztáhnutými nohami. A tak si pomyslí že využije situaci, pomiluje ženu, a když je tak rychlý ona to ani nepozná a on si prijde na svoje. Vtom se zázracná žena probere a ptá se: "Co to bylo?" A na ní ležící neviditelný muž povídá: "Nevím, ale strašne to bolelo!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 6x
         


 
Medvěd dostal vízum do zahraničí a chystá se na cestu. Zajíc, který to štěstí neměl, ho požádá, aby ho nějak přes čáru propašoval. Medvěd se zamyslí a strčí si ho do náprsní kapsy v kožichu.
Na celnici, probíhá všechno dobře, medvěd je už skoro propuštěn, když vtom si celník všimne vybouleniny v jeho kožichu: "Medvěde, co to tam máš?"
Medvěd se překvapeně poplácá po hrudi, zaloví, vytáhne placku a říká: "Ale nic, to je jen fotografie zajíce..."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 0x
         


 
Prijdou dva chlapíci k doktorovi na vyšetrení, svléknou se, sestricka je vidí a ptá se jich: "Reknete mi, jak to je možný, že jste oba cernoši a jeden ho máte cernýho a druhej svetlýho?" A jeden hned vysvetluje: "Jakýpak cernoši, my jsme horníci a Pepa byl na svacinu doma!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 3x
         


 
Sejdou se dva chlapi u nebezské brány a povídají si, jak umřeli. Měl jsem krásnou ženu a hrozně jsem žárlil. Jednou mi kámoš z práce volal, že má doma chlapa, ať tam hned jedu. Vtrhnu domu a prohledám celý byt skříně, pod postelí, špajz prostě všude. Nikoho jsem nenašel a tak mě štěstím klepla pepka. Ten druhy: Vidíš ty vole, kdyby ses podíval do mrazáku, tak jsme oba naživu !
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 1x
         


Zatrhnout všechny vtipy na stránce a ...                    Zatrzene vtipy poslat eMajlem