Jde takhle balonek po pousti a najednou rika : coooo toooo tadyyy sssssssssssssssssssyčííííí............... :)))
H l a s u j :
Přidal: kumbalamba    Posláno: 0x
         

 
Dva mladíci na prohlídce v galerii moderního umění se octnou v sále věnovaném sochařství. Kolem nich samé ohnuté trubky, rozbité sklo a podivné tvary. Jeden říká:
"Radši padáme, než nás obviní, že jsme to tady zřídili."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 1x
         

 
Paní učitelka řekla ve druhé třídě:
"Zahrajeme si takovou malou hru. Já budu něco popisovat a vy se budete snažit uhodnout, co to je. Hned začnu. Tak první věc, je to ovoce, je to červené a kulaté."
"Třešně?" zkouší Janička.
"Ne, měla jsem na mysli jablko, ale ráda vidím, že přemýšlíš. Tak zkusíme jiné ovoce. Se žlutou, hrubší slupkou."
"Citrón?" zkouší Petřík.
"Ne, myslela jsem na grapefruit, ale ráda vidím, že přemýšlíš."
V tom se přihlásil Pepíček a povídá:
"Mohu zkusit já dát hádat vám, paní učitelko?"
"Ale jistě, proč ne, Pepíčku."
"Mám to v kapse, je to dlouhé, tvrdé a má to růžový konec."
"Pepíčku, nebuď nechutný!"
"Je to sirka, paní učitelko, ale jsem rád, že přemýšlíte."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 1x
         

 
Jde chlápek po ulici a táhne za sebou mrtvýho kone. Potká ho jinej maník a povídá: "Hele vole, nac táhneš toho tuhýho kone?" a on odpoví: "Když mi s nim pomužeš, tak ti to povím!" "Dobrá, ujednáno," maník bafne toho kone a jdou s ním dál. Takhle potkají asi pet lidí a všichni se k nim pridají a táhnou toho kone spolu. Když ho dotáhnou k baráku, kde majitel kone bydlí, tak se zase ptají a on jim rekne, at mu ho pomužou vynést do desátého patra, kde že jako bydlí. Tak jo, vynesou toho kone nahoru a zase chtejí vedet, proc takový práce s mrtvým konem a on zase na to, at mu helfnou naložit toho kone do vany. Tak jo, naloží kone do vany a odcházejí a zase se ptají, proc že jako chtel toho zheblýho kone naložit do vany. A on na to konecne odpovídá: "To máte tak, já mám bráchu a ten prijde vecer z práce, no a vejde do koupelny, bude se chtít vykoupat a uvidí tam toho kone, pribehne za mnou a bude vyvádet, že ve vane je mrtvej kun. A já reknu: 'No a..!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 27x
         

 
Na sexuologickém seminári se ptá prednášející, kolik kdo zná zpusobu soulože. Vzadu se hlásí nejaký borec a kricí: "Padesát pet, padesát pet!" "Pockejte, vezmeme to poporade", povídá ten prednášející. "Tak, kolik jich znáte treba vy?" "Pet." "A vy?" "Sedm." "A treba vy?" "Jeden..." "Jenom jeden?" diví se prednášející. "Tedy, popište nám ho." "Žena leží na zádech, má mírne pokrcené roztažené nohy, muž leží na ní..." "Padesát šest!" rve ten z poslední lavice.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 13x